ЗАМОВИТИ КОЛЬОРОПРОБУ
тел.: +38(044)369-31-71
моб.: +38(067)236-54-50

Графік роботи:
Пн-Пт з 9:30 до 19:30
Головна » Послуги » Кольоропроба упаковки на гнучкій плівці

Кольоропроба упаковки на гнучкій плівці

Кольоропроба упаковки на гнучкій плівці

Розробляєте упаковку для продуктів харчування? Кольоропроба упаковки на кольоропробній плівці допоможе відтворити майбутній вигляд.

 Кольоропроба упаковки на білій плівці з використаннім спеціального ICC-профілю допоможе:

    - Показати глянцевий ефект упаковки

    - Відобразити зниження кольорового охоплення 

    - Відобразити переходи градації на відповідальних елементах макету

    - Відобразити контраст накладу

    - Відобразити використання кольорів Pantone

 Технологія виготовлення гнучкої харчової упаковки допускає використання спеціальних плівок з поліетилену та поліпропілену, є метализовані паперові матеріали. Частина плівок має металізовану основу, частина прозору, частина білу, є такі що ламінуються (термічно склеюються) один з одним. Для друку використовується флексографічний або глибокий друк. В обох технологіях розповсюджено використання білил, як основи для задруковування іншими фарбами. Матеріали не вбирають фарбу, вона по іншому закріплюється та має інші характеристики розтизку - TVI. На ілюстраціях можна побачити як кольорове охоплення флексопрофілю ICC (синій) відрізняється від кольорового охоплення стандартного профілю Fogra51 (червоний). Також зображено специфічний графік приросту тону (TVI) або розтиску, що пояснює специфічні ефекти на елементах з градаціями кольорів.

 Традиціна або стандартна кольоропроба може не відобразити всіх ефектів друку. Кольоропроба на гнучкій плівці з використанням відповідного ICC-профілю вирішує цю задачу. Таку кольоропробу можна наклеїти на пляшку або іншу тару для продукту.